Laptop Fujitsu Siemens ,4 Gb Ram,Cor i3 hdd 320g

Shitet nga: EliteStore 23 Nën 08:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptop Fujitsu Siemens me parametra sa me poshte:

Ram : 4 gb ddr3
Proc : core i3
Hdd :320 gb
Monitor 13.3 inch
Grafike : 1.5 gb
Mouse dhurate

Garanci 6 Muaj

Laptopi eshte pothuajse i ri dhe nuk ka asnje shenje perdorimi.
Laptopi eshte i sapo ardhur nga gjermania,Disponojme Sasi prandaj jane me cmim te leverdisshem.

email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim