Laptop Dell Latitude 6410 core i5

Shitet nga: EliteStore 12 Maj 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

259 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptop Dell Latitude 6410 me parametra sa me poshte:

Ram : 4 gb ddr3
Proc : core i5
Hdd :160 gb
Monitor 14 inch
Grafike : 1.5 gb
Dopio Bateri
Mouse dhurate

Garanci 6 Muaj

Laptopi eshte pothuajse i ri dhe nuk ka asnje shenje perdorimi.
Laptopi eshte i sapo ardhur nga gjermania,Disponojme Sasi prandaj jane me cmim te leverdisshem.

email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771

Cel. : 0692999998
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim