Laptop Dell Inspiron 6000

Shitet nga: Vasil Stillo 01 Nën 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
HDD 60GB
CPU: Intel Pentium 1.6GHz
RAM 512MB
Sistemi: Windows XP

Laptopi eshte perdorur per disa vite.
Bateria mban vetem me karikues.
Mund te perdoret per web browsing dhe lexim dokumentash word/excel/pdf

Cmimi eshte i diskutueshem.
Nese jeni te interesuar mund te kontaktoni ne numrin e telefonit. Ju faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim