Laptop Acer e1-531

Shitet nga: acer 25 Qer 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 LEK   500 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
laptop acer me 4gb ram dhe 500 gb hdd me ekran hd led eshte shume pak i perdorur ...mban shume bateri shitet per arsye mosperdorimi per me teper info kontaktoni ne 0698977939 cmimi 450 i pa diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim