Laptop Acer Core i3, 4 GB DDR3, HDD 500 GB

Shitet nga: Acer 05 Krr 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

41 000 LEK   50 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptopi eshte i ri me te gjithe aksesoret dhe me kuti.
Specifikimet:

Processor: Intel Core i3 2348M
Graphics: Nvidia Geforce 710M 1 GB Dedicated
Memory: 4GB DDR3
Storage: 500GB
Webcam: Acer Crystal Eye HD
Battery: 6 cell Li-on battery
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim