Laptop Acer Aspire 5536

Shitet nga: M Electronics 10 Qer 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 LEK   20 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Laptop Acer Aspire 5536 i perdorur. 4GB Ram, 15.6 Inch me kamer 2Mp. Procesor AMD Dual-Core 2.10 GHz.
Web Camera.
HDMI Port.
USB Port -4


Laptopi eshte 13.000 lek , ska hard disk dhe ka nje shenje ne ekran sic e shikoni ne foto.
Per te tjerat jap garanci.
Hard diskun jua siguroj me cmim shume te lire. E shes per arsye mosperdorimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim