Laptop

Shitet nga: EliteStore 13 Jan 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Tirane shes Laptope te Markave dhe Cmimeve te ndrushme.

Laptopet jane profesional dhe te importuar nga Gjermania.

Cmimet me konkuruese ne treg!

Laptop hp Core 2 duo per 99 euro
Laptop dell core i5 per 199 euro


Jeni te lutur te na vizitioni ,jemi te sigurt qe nuk do ikni duar bosh.

Gjithcka qe shitet ne dyqanin tone eshte me garanci!

Cel. : 0692999998
email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim