Laptop

Shitet nga: SIMON 11 Nën 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   2 250 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
laptop emachines E627 15,6" 2GB 2,20GHz 160GB hard disk windows 7 ultimate 32bit ne gjendje te persosur me 2bateri dhe karikusin origjinal i perdorur pak. shitet per arsye e mosperdorimit..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim