LapTop Sony Vaio

Shitet nga: Laptop Sony Vaio 23 Nën 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes lap top sony vaio me keto parametra..
Core i3
Ram 4 Gb
Hard Disk 500 Gb
Lap topi shoqerohet me karikusin origjinal dhe nje leve joystick.
Lap topi eshte shum i mire dhe mund te perdoret eshe per lojra si Pes 16, Gta4, Call off dutty etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim