LAPTOP TOSHIBA SATELLITE L670

Shitet nga: AGRON 05 Gsh 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SHITET LAPTOP MODEL : TOSHIBA SATELLITE L670

Procesori (CPU) : AMD Athlon II
P320 Dual Core 2,1 GHz

Memoria (RAM) : 3 GB
Hard Disk (HDD) : 300 GB ; 7200 RPM
Karta Grafike (VGA) : 512 MB ;
WebCamera e Integruar
DVD-RW i Brendshem
Porte HDMI e Integruar per lidhje me TV

Ekrani i madh : Permasat 17 Inch

Instaluar nga Fabrika me Windows 7 Pro

Eshte ne gjendje shume te mire teknike
dhe eshte perdorur shume pak.

Bashke me Laptopin, jepet edhe nje cante cilesore falas.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim