LAPTOP PROFESIONAL SONY VAIO

Shitet nga: AMERICAN COMPUTERS 10 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SUPER LAPTOP PROFESIONAL SONY VAIO
MODEL SVF15A1M2EB
15.6"
I PERBER ME ALUMIN AVIONESH
SLIM DHE NJE DIZENJO MADHESHTORE
ME TOUCH SCREEN
FULL HD 1920X 1080 DHE 3D
PROCESORE CORE i5 turbo 1.8ghz
RAM 8GB
HDD 750GB Hybrid HDD 750GB + NAND Flash Memory for cache 8 GB
VGA 2 GB E DEDIKUAR NVIDIA® GeForce® GT 735M

https://www.facebook.com/American.computers.store.al

DYQANI 1 NDODHET NE HYRJE TE KOMUNES SE PARISIT RRUGA MEDAR SHTYLLA

DYQANI NR2 RRUGA NAIM FRASHRI PAS MOZAIKUT TE TIRANES

WEB PAGE http://american-pc.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim