LAPTOP DELL E6400 CORE 2 DUO 2.5 GHz, 2GB RAM, 8..

Shitet nga: My Tech 03 Qer 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
FURNIZIM I RI...FURNIZIM I RI...FURNIZIM I RI!!!!!!
DELL LATITUDE E6400
PARAMETRAT:
PROCESORI INTEL CORE 2 DUO 2.5 GHz,
2GB RAM, 80 GB HARD DISC,
750 MB KARTE GRAFIKE, EKRANI 14.1 INCH,
DVD R/RW, TOUCHPAD,
BATERI SUPER TE REZISTUESHME,
VJEN PER JU ME CMIM NEN KOSTO REALE.
MOS E LINI TJU IKE NGA DUART KJO MUNDESI
PER NJE SUPER LAPTOP ME SUPER CMIM!!!!!!!!!! 160 EURO
Per sasi me te medha produktet mund te jepen dhe me cmim shumice.

Te gjitha produktet e My Tech Shkoder mund te dergohen ne te gjithe qytetet qe i pershkon aksi rrugor Tirane-Koplik
Cel: +355 67 21 25 269
Email: mytechshkoder@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/mytechcomputerserviceshkodra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim