Kompjuter

Shitet nga: Pc ^Kompjuter^ I Ri 09 Sht 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet kompjuter komplet
Amd sempron 140
Processor 2.71 ghz 2 gb--ram--pc2--6400cl5
Nvidia Geforce 7025/Nvidia nForce 630A
Hard Disk 250gb
Kompjuteri eshte i ri me me pak se 15 ore pune
Blere 470000leke Para disa vitesh por cmimi nuk eshte me ai
Me tastiere maus dhe bokse origjinale logitech blere 60 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim