Kompjuter Compac

Shitet nga: patrik 26 Nën 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

125 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes kompjuter Compac per arsye mos perdorimi.
Kompjutri eshte shum i mire i shpejt cdo gje ne rregull dhe eshte bler para 3 vitesh 650 mij lek,,ka vetem na 2 gervishtje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim