Hp Elitebook I7 8ram 256ssd

Shitet nga: Niku 21 Nën 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptopi eshte ne gjendje perfekte.Dizajn shume i bukur,i holle,trup alumini,bateri qe mban mbi 4-5 ore,14.1 inch
Per kontakt ne :

kreshnikxhaxho@yahoo.com

https://www.facebook.com/pages/KOMPJUTERA-dhe-SMARTPHONE-PER-SHITJE/103405726415189

Cel. : 0693657836
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim