Lap top HP pavilion HDX9000

Shitet nga: Erjon 04 Dhj 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Prodhuesi: Hewlett-Packard(HP)
Modeli: Pavilion
Shitet lap top hp pavilion HDX9000 ne gjendje te mir pune.duhet ti ndrrohet vetem bateria se nuk mban karikim .me korent punon normalisht.i pershtatshem per zyra per shkak te madhesise dhe ekranit 20 inch .me telekomand. Intel core 2duo T7300 @2GHz ,RAM 2 GB,64 bit operation system.shitet per arsye mosperdorimi. 500 € i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim