HP Pavilion dv6 Entertainment core i7

Shitet nga: tekti 12 Nën 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
CPU intel(R) core(TM) i7 Q720 1.6GHz up to 2.7GHz turbo bost
RAM 4G
Operating System Windows 64-bit
NVIDIA GEFORCE with cuda GT230M 1G deticated up to 2.6G turbo bost
Fingerprint Security (hapet me shenjat e gishtave si dhe mund ta perdorni per disa programe si facebook,gmail etj)
SD.MS/PRO.MCC.XD
Remote control (telekomande(pult) ku mund te hapni windows media player pawer point etj)
Audio SRS PREMIUM SOUND
Webcam
Wirles
blu ray CD/DVD

Te perfshire ne cmim keni nje cante lekure te blere enkas. Cmimi eshte i padiskitueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim