HP Pavilion dv6-3141sl i blere i ri ne Itali

Shitet nga: Joni 30 Sht 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Laptot HP Pavilion dv6-3141sl i blere i ri ne Itali. Cmimi 400 euro.

Ne gjendje te shkelqyer estetike dhe pune.

Shume pak i perdorur. Karakteristikat si me poshte:

Core i7, 320Gb, 4 G Ram, Skede grafike ATI Mobility Radeon HD 5650, LED monitor, etj.
Windows 7 dhe Software-et e tjere ne versionin Anglisht
Per me shume shiko foton e specifikimeve.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim