HP G62 pothuajse te ri

Shitet nga: Doni 02 Dhj 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes HP G62 me kutine e tij pothuajse i paperdorur me keto parametra: Procesor AMD Athlon dual core 2.2 Ghz, Ram 4 Gb DDR3, karte grafike e dedikuar ATI HD 5470 512 Mb hard disk 320 Gb. Windows 7 dhe webcam e integruar. Cmimi 300 mije leke i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim