HP FOLIO 13"AIR ,4 GB DDR3 ,PROC COREI5,SSD 128 GB

Shitet nga: German Computer 08 Dhj 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

319 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
****** SUPER SUPER OFERTE******
LAPTOP HP FOLIO 13-2000 RAM 4 GB DDR3 , PROC COREI5 GEN 2 , HDD 128 GB SSD 319 EU
PARAMETRAT
RAM 4 GB DDR3
Proc : Core i5 GEN2
HDD :128 GB SSD
Karte Grafike:1.7 gb shared
Ekrani :13.3"
Windows 8.1 x64
Antivirus i Licensuar per 3 vjet.
Laptopi eshte AIR (shume i holle) , me performance fantastike , dhe pa asnje shenje perdorimi.pothuajse i ri.
Garanci 6 muaj!
Cmimi 319 eu
email:germancomputeral@gmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771
Cel. : 0692999998
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim