Dell Studio 1737 17.1" Lcd/Dual Core 2.2Ghz/Ram ..

Shitet nga: Gridi84 21 Maj 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes per llogari te nje shoku laptop Dell Studio 1737.

Parametrat :

Display : 17.1" polsh (1440x900) LCD Glossy
Procesor : Intel Core 2 Duo T5900 2.2Ghz
Ram : 4Gb DDR2
Hard Disk : Seagate 250Gb Sata
Karte Grafike : ATI Radeon® HD3650 256Mb Dedicated
Audio : High Definition Audio
Optical Drive : DVD-R (DL [double layer]), DVD-RW, DVD+R (DL [double layer]), DVD+RW, DVD-RAM CD CD-R, CD-RW
Wireless : 802.11 a/b/g/n draft
Network Interface : 10/100/1000 Gigabit Ethernet
Interface : 1 × DC-in ; 1 × external monitor VGA ; 1 × HDMI ; 1 × RJ-45 ; 1 × external microphone ; 2 × headphone (stereo) ; 5 × USB 2.0 (Left 3, Right 2) ; 1 × eSata ; 1 × Express Card™ slot ; 1 × SD Memory Card
Webcam 2 Mpixel+ Mikrofon
Tastiere Layout USA
Sistem Operativ : Windows 7 Ultimate 64Bit me shume programe te tjere si Office 2007,Etc

Laptopi eshte ne gjendje te mire pune,shume potent.
Po flasim per laptop Dell,nje nder markat me te mira dhe me te besueshme ne treg.
I blere me porosi ne Usa.
Laptopi shitet me karikuesin origjinal Dell.

Probleme/difekte :

1.Bateria eshte e ezauruar.Mban vetem 5-10 minuta.
2.Paneli multifunksional (aty ku kontrollohet audio,led i wifi etj) lart nuk funksionon (fisha me difekt).Kjo nuk perben asnje problem ne funksionimin e laptopit sepse butoni i ndezjes dhe butoni Wifi jane me vete.Funksionet e tjera (kontrolli audio etj) mund te kryhen normalisht nga sistemi operativ.

Foto jane origjinale te laptopit.


Cmimi : 230 Euro i diskutueshem


Kontakte :

E-Mail : gridi_zeneli@yahoo.com

Cel : 069 29 655 18 (Vodafone Club)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim