Dell Latitude E5400 4 gb ram 145 eu

Shitet nga: German Computer 10 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptop Dell Latitude 5400 me parametra sa me poshte:

Ram : 3 gb ddr3
Proc : core 2duo 2.4 ghz
Hdd :160 gb
Monitor 14 inch
Grafike : 1.5 gb
Mouse dhurate
Windows 7 x64
Antivirus te Licensuar per 3 vite

Garanci 6 Muaj

Facebook: https://www.facebook.com/pages/German-Computer/499239740216018

Laptopi eshte pothuajse i ri dhe nuk ka asnje shenje perdorimi.
Laptopi eshte i sapo ardhur nga gjermania,Disponojme Sasi prandaj jane me cmim te leverdisshem.

email:germancomputer@gmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771
Mob:0692999998
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim