Compaq CQ60

Shitet nga: Toni 08 Nën 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Pershendetje !

Shes laptop HP Compaq CQ60

Laptopi eshte ne gjendje pune shume te mire. Nga modelet e CQ60, te cilet nuk kane webcam, ky model qe eshte ne shitje ka webcam. Laptopi perfshin kabllin e korentit dhe adaptorin origjinal.

Per shkak te disa defekteve te vogla cmimi i shitjes se laptopit eshte:

Compaq CQ60 = 80.000 (lek te vjetra)

Defektet aktuale jane:

1. Bateria nuk mban fare

2. Ne tastjere nuk ka butonin (PAGE DOWN),
vetem 1 buton i mungon te tjeter i ka ne rregull

2. Bokset e laptopit e japin zerin me nje kercitje te vogel

Pervec ketyre problemeve te vogla, laptopi i ka te gjitha ne funksion
dhe duke punuar me korrent, punon ne menyre shume te mire.

069 65 90 598

Blerje te mbara
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim