Cante laptopi 15.6"

Shitet nga: Cante Laptopi 27 Sht 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes cante laptopi shume pak e perdorur, e forte me shtrese sfungjeri dhe shtrese te forte plastike
Shitet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim