Blej Kompjutera dhe Laptop te Perdorur

Shitet nga: Elite Store 11 Dhj 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Blej Laptop dhe kompjutera te perdorur per pjese kembimi

Te interesuarit te dergojne foto dhe pershkrim te kompjuterit ne adresen:elite.store@hotmail.com

Cel. : 0692999998
email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim