Bateri per Laptope te markave te ndryshme. Mouse..

Shitet nga: Ani 29 Gsh 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

29 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptopi juaj eshte vjeteruar?
Nuk arrini te punoni me te pa u lidhur me rrymen elektrike?
Kerkoni te nderroni laptopin me nje te ri per te pasur pavaresi ne pune?
Mos u nxitoni ne kete kohe krize edhe nje laptop i vjeter mund tjua bej punen qe ju kerkoni.
Nderroni baterin e laptopit tuaj ne pak kohe dhe do te shikoni qe jeta juaj do permiresohet se tepermi :)
E thene ndryshe do ju duket se do keni marr nje laptot te ri...
Nuk arrij ta heq nga priza laptopin tim sepse nuk mban absolutisht bateri.....kam frik mos ikin dritat....
Kursejani vetes keto enderra te keqija... puno i lire dhe i pavarur me laptopin ten tani..
Me baterin qe i zgjat jeten laptopit tuaj dhe permireson cilesin e jetes tende ;)

Shiten edhe pjese kembimi te ndryshem per laptope. (te rinj dhe te perdorura)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim