Asus Transformer Pad Gold

Shitet nga: Leo 27 Gsh 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Asus transformer gold. gjendje pune dhe fizike perfekte , vetem 20 dite perdorim, perdorim si laptop dhe ipad , me sistem android 4.2.1 , Asus transforemer pad TF700T 60 gb storage. te interesuarit te kontaktojne vetem me sms.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim