Apple ipad 16G, wifi + 3G

Shitet nga: Fisnik 02 Dhj 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes apple ipad 16G, wifi + 3G, ne gjendje super te mire, bashke me kellefin origjinal, i kompletuar me aplikacione dhe lojra, dhurata ideale per perdorim internet, emaile, facebook etj. I pa perdorur ne Shqiperi. Cmimi 350 eur i diskutuar. Cel 0674708955
.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim