Apple MacBook Pro 13

Shitet nga: NetShopMaren 26 Dhj 02:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Laptop Apple ne gjendje perfekte me te dhenat e meposhtme :
MacBook Pro
13-inch, Mid 2010
Processore 2.4 Ghz Intel Core 2 Duo
Memoria 4 Gb 1067 Mhz DDR 3
Grafica NVIDIA GeForce 320M 256 MB
Hardisk 500 GB
Bateria 262 Cikle
Laptopi Shoqerohet edhe me Mini Display Port HDMI dhe cante.

Cmimi 390 Euro i Padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim