Acer Q5WPH ME para metra 4gb ram dhe hd 750 gb

Shitet nga: xxx 15 Krr 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shes acer Q5WPH ME para metra 4gb ram dhe hd 750 gb shum pak i perdorur ne qendje perfekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim