Acer Aspire V5 571G Ultrathin Boost speed 2.65GHz

Shitet nga: Acer Aspire 06 Dhj 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

43 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Acer Aspire V5 core i5 1.7 GHz me boostspeed 2.65 Ghz. Ka ram 6GB. Karte grafike Nvidia Ge Force GT 620M. Windows 8 Pro..Laptopi eshte ne gjendje shume te mire thuajse i ri pa asnje gervishtje...eshte mbajtur mire parametrat ne foto flasin vete per te. Mund te bej nderrim me iphone 5 te bardhe ne gjendje te mire ose samsung galaxy S5 ose shitet me cmim pre 43.000 leke te reja. Mund te me kontaktni dhe nepermjet viber ose whatsapp.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim