ASUS K55V i3 4GB RAM,Nvidia GeForce GT 610 2GB, ..

Shitet nga: ERJON 01 Sht 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Laptop ASUS K55V
Processor Intel Core i3-3110M 2.4GHz
Graphics Processor Nvidia GeForce 610M 2GB dedicated
OS windows 8
Graphics/video ports VGA, HDMI
ICE COOL
SHITET BASHKE ME AKSESORET ORIGJINAL,CANTE,KARIKUES
LAPTOPI ESHTE BLERE NE FRANCE DHE ESHTE AKOMA BRENDA GARANCISE,THUAJSE I PAPERDORUR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim