APPLE IPAD MINI/16GB/ 3G dhe Wireless PERFEKT

Shitet nga: CTS 08 Dhj 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
APPLE IPAD MINI/16GB/ 3G dhe Wireless/
Model A1454 (MD534E/A) me karte Sim
Ngjyre blu
Ne gjendje shum te mire,

CTS (Computer Telecommunication Solutions)

Rr. Petronini Luarasi(Mihal grameno), 50m mbi Shkollen e Baletit ne drejtim te Minibashkise 1/2,ne katin e pare te klinikes Dermolife.
Tel: +35569 55 99 555
email: info@cts.al
web: cts.al

https://www.facebook.com/CTSFaqjaZyrtare?ref=hl
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim