ACER Aspie One

Shitet nga: erjon 15 Sht 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Laptop acer aspire one
Processor: Intel Atom 1,6 gb
( RAM): 1.6gb
Screen: 8,9 LED
Pesha: 0,8 kg
Memorja 145 Gb
i sapo ardhur nga Anglia thuajse i ri mban mbi 3ore bateri
Shoqerohet me karikusin dhe canten e tij
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim