Toshiba satelite l450-181 150 euro

Shitet nga: erion 21 Krr 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Toshiba satelite l450-181
parametrat:
http://www.toshiba.co.uk/discontinued-products/satellite-l450-181/

laptopi eshte ne gjendje shum te mire dhe shoqerohet me karikues + usb dhurat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim