Okazion!! Laptop Asus K56CM

Shitet nga: Bruno Xhoxhi 19 Dhj 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet Laptop Asus K56CM vetem 5 muaj i perdorur , gjendje perfekte ,shasi alumini pa asnje lloj gervishtje , procesor Core i5-3317U 1.70 GHz (2.60 GHz with Turbo SpeedBoost), 8Gb RAM DDR3 1600 MHz ,Dual GPU : Intel HD Grapics 4000 (2112 MB) dhe NVIDIA GeForce GT635M (2048 MB) ,ekran 15.6" 16:9 HD (1366x768) LED Backlight ,HDD 500 GB 5400RPM,Gigabit Ethernet Port, Super Multi DVD ,HD Web Camera ,Card Reader, Smart Touch Pad,Sonic Master Audio,True 2-second Instant ON . Laptopi ka nje trashesi vetem 21mm, super elegant !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim