LAPTOP MACBOOK AIR 2013

Shitet nga: Hurmet 17 Dhj 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SHITET LAPTOP MACBOOK AIR 2013 i blere para dy muajsh ne Suedi per arsye Mos perdorimi.
Parametrat i shini ne foto. Laptopi eshte ne gjendje perfekte Shoqerohet me canten mbajtese me karikusen dhe kufjet.
TElefononi ne numrin q hsihni ne ekran per cdo pyetje.
Faleminderit, Hurmet Noka
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim