Asus K55A CORE i5 WINDOWS 8.1 6GB RAM

Shitet nga: Al IT 30 Nën 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
SUPER OKAZION !!! SHITET ASUS K55A-DH51-CA Notebook Intel Core i5 3210M DUAL CORE(2.50GHz) 6GB Memory 500GB HDD Intel HD Graphics 4000 15.6" Windows 8.1 64-Bit

SHUME PAK I PERDORUR, I BLERE NE KUTI NE TORONTO.ESHTE I RI NE GJENDJE PERFEKTE.
Intel Core i5 3210M (2.50GHz)
6GB Memory 500GB HDD
Intel HD Graphics 4000
1366 x 768
Windows 8.1 64-Bit
DL DVD+/-RW / CD-RW
TEK LINKU I MEPOSHTEM KENI SPECIFIKIME ME TE DETAJUARA SI DHE CMIMI AKTUAL NE DYQANE.
http://www.newegg.ca/Product/Product.aspx?Item=N82E16834230711CVF
http://www.pcworld.com/product/1288394/asus-k55a-dh51-ca-notebook.html

CMIMI 420 EURO I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim