ACCER ASPIRE ONE (used)

Shitet nga: Albi 20 Nën 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptopin ne gjendje perfekte , nuk ka asnje shenje. Eshte perdorur per nje periudhe shume te shkurter. Shitet nga mosperdorimi . Laptopi eshte blere ne itali dhe ka paketen windows te licensuar dhe me serial key. Me perpara nuk eshte formatuar asnjehere dhe software e ka te paprekur. laptopi eshte netbook , pra me permasat e ekranit 10 inch. Eshte shume praktik dhe i lehte ne peshe. Per me shume te dhena mbi laptopin kontrolloni ne google !

Te dhena mbi laptopin :
O.S : windows 7 basic i licensuar me serial key
Procesori : 1.6 GHz quad core intel atom
RAM: 1 gb (32bit)
HDD: 320 GB
EKRANI : 10.1 inch
Bateria : mbi 2 ore me perdorim maximal

* laptopi vjen bashke me karikues dhe canten origjinal.
** cmimi eshte thuajse i pandryshueshem per arsye te cilesise
*** ka shume foto qe te tregohet gjendja perfekte e laptopit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim