Workstation Fujitsu Celsius W510 Tel:0672223094

Shitet nga: Blerim 18 Nën 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Celsius W510 i3 – kart grafike 1 giga nvidia 8 giga ram 600 giga hard disk programe per video dhe foto te instaluara + Karte Satelitore + xbmx tv vetem me internet per te pare falas Tv boterore. Mundësuar nga një procesor Intel ® Xeon® dhe një profesionist NVIDIA Quadro® 2000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim