U SHIT-----APPLE MAC MINI , MID 2010 PERFEKT,TAS..

Shitet nga: PAJTIM 08 Nën 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
SHES NJE APPLE MAC MINI NE GJENDJE PERFEKTE

PROCESSOR CORE 2 DUO 2.4 GHZ

RAM 6 GB DDR3 , MUNDESI SHTIMI DERI NE 16 GB

HDD 320 GB

REZOLUCIONI I EKRANIT FULL HD

DALJE HDMI

4 PORTA USB

VEND PER TE LEXUAR KARTE MEMORIE SDXC

PORTE FIREWIRE

TASTIERE DHE MOUSE WIRELESS ORIGJINALE APPLE ,TE REJA

PORTE THUNDERBOLT

WI-FI BUILT IN

CD-DVD READER & WRITER

KOMPJUTERI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE

I VOGEL NE PERMASA,POR SHUME I SHPEJTE DHE I FUQISHEM

VOD CLUB : 0692285062
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim