Software Program Bari

Shitet nga: Elite Store 10 Shk 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Tirane, Shes Program per menaxhim Bar-i.
Eshte teper i pershtatshem per Bar-Restaurant-Hotel.

Ne cmim eshte e perfshire,instalimi dhe trajnimi.


Cel. : 0692999998
email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/16259771
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim