Shiten 10 kompjutera bashke me tavolina e karrike

Shitet nga: Ladi 14 Nën 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shiten 10 cope kompjutera te kompletuar me tavolina e karrike , te pershtatshme per sall interneti , lojra e call center . Gjendje shume perfekte .
perfshihen kamerat + suic + kabllo interneti dhe ato elektrike .
Cmimi shum i arsyeshem .
Shiten per efekt mbyllje aktiviteti
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim