Sallon Interneti

Shitet nga: Eervin 24 Maj 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Sallon interneti me 10 kompjutera (9 pc klient dhe 1 pc server) te kompletuar me kamera Genius dhe Kufje A4tech
10 karrige, 10 tavolina, Banak, Fotokpje Canon IR 1022F bashke me komedin mbajtese

Te dhenat baz te kompjuterave;

DELL OPTIPLEX 755, 5 cope
CPU: INTEL DUAL CORE
RAM: 2 GB
HDD: 80 GB
Grph: 256 on board PCI-E

DELL OPTIPLEX 745, 5 cope
CPU AMD Athlon 64x2 Dual core
RAM: 2 GB
HDD: 80
Grph: 256 on board PCI-E

MONITOR NOC 18.5 " WIDE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim