Salle interneti

Shitet nga: dash 12 Krr 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shitet salle interneti me 9 kompjutera te kompletuara dhe me parametra shume te mira karte grafike 2 gb ramb 2 gb 2 pz 3 me cip me lojra te instaluare nga 6 lojra secili pz dhe me tv 42 jane ne gjendje shume te mire priner fotokopjr skaner me lazer shume ekonomik
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim