Salle interneti

Shitet nga: QAZIM 10 Krr 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shites 9 Kompjutera Te Kompletuar, Te Paisur me Tavoline Dhe Karrike ,Dhe Jan ne Gjendje Shume Te Mire Pune .. Kompjuterat Kan Kto Parametra: AMD Processor model 2.71 GHz RAM - 2GB 512MB 250-GB... cmimi 1.100 euro I DISKUTUSHEM ....shiten per arsye EMIGRIMI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim