Salle interneti

Shitet nga: ylli 27 Maj 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

230 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
shitet salle interneti 10pc te kompletuar me aksesoret perkates me tavolina e karrige,printer hp 3in 1 frigorifer per pijet ,2 banak kancelarie,reklama me drita.pc asus dual-core te formatuar tani se fundmi dhe intaluar programi windows 7.salla momentalisht ndodhet ne gjendje pune.shitet per arsye emigrimi.cmimi 230000leke te reja i negociushem.per me teper info telefononi ne 0696833300
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim