Salle interneti e kompletuar

Shitet nga: L 07 Nën 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   1 800 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shitet salle interneti e kompletuar me 9 kompjutere + monitore lcd + tavolina + karrige dhe te gjithe aksesoret e tjere tastire mouse kufje etj.Shitet per arsye emigrimi.Kompjuteret ne gjendje te shkelqyer te blere me garanci . Parametrat e kompjutereve Amd le 1200 2.1 ghz, 1 gb RAM,graphic gard nvidia 512 mb e dedikuar per lojra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim