Salle interneti 8+1(server) ne gjendje te mir pu..

Shitet nga: MARJO 12 Qer 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Salle interneti 8+1(server) ne gjendje te mir pune dhe aktualisht.servis i fundin 4 muaj m pare,RAM i rritur,FORMAT ETJ. Cmimi 1.500.000 leke perfshir printer. I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim