Salle interneti

Shitet nga: nderim 18 Mar 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Kompjutera desktop
salle kompjuterash ,9 kompjutera me gjith server
kompjuterat jan ne gjendje shum te mi pune
shiten per arsye mos perdorimi ,maus ,tastjera ,jan te reja te paperdorura ,kamera ,kufje,jan ne qese ,sjan vendosur akoma ne pune,shiten per arsye mos perdorimi,
Dhe 3 play station 3,ne gjendje shum te mire pune, jan me qip,dhe jan 17 disqe lojra te ndryshme ,TV samsung 32 ,12 leva ,me gjith tavolina dhe kolltuqe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim